Kunstipaja e-poes võib hetkel esineda tehnilisi rikkeid. Ärge muretsege, kui Te ei saa peale tellimuse vormistamist koheselt tellimuse kinnitust. Teie tellimus on jõudnud meieni ja võtame Teiega 24 tunni jooksul ise ühendust. Vabandame ebamugavuste pärast! Murede ja küsimuste korral helistage või kirjutage meile: 61 64 972, kunstipada@klaasissepa.ee

Logi sisse

e-post

parool


Kunstipada

16 aastat Eesti turul tegutsenud Kunstipada on Eesti suurim ja vanim värvilise klaasi ja klaasitarvikute esinduskauplus.

Lisaks klaasi ja tööriistade müügile korraldame kursuseid ning koostame ja lahendame klaasialaseid kujundusprojekte. 

Meie juures on võimalik osaleda individuaalsel klaasikursusel või korraldada sünnipäevi, firmaüritusi ning muid meeldejäävaid tähtpäevi. 

Valmistame ja parandame klaasvitraaže (tiffany ja klassikaline stiil). Meie juurest leiab palju ilusaid klaasist ehteid, vaagnaid, lampe, kellasid, kingitusi jpm.   

E-poes pakume müügiks standardmõõtudes klaasitükke, kuid meie kaupluses kohapeal on saadaval suur valik klaasitahvleid, mõõtudega 120x60cm, millest lõikame välja just Teile sobiva kuju ja suurusega klaasi. 

Pakume igale kliendile personaalset lähenemist ja oleme alati valmis Teile jagama head nõu ja soovitusi klaasivaldkonnas. 

Olete oodatud meile külla, Terase 8, Tallinn. 

 

E-R 10:00-18:00